Olimpik kup 2022.

REZULTATI XIX “OLIMPIK KUPA 2022.”

REZULTATI INDIVIDUALNOG PROGRAMA

TAKMIČENJE ODRŽANO 19.03. 2022.GODINE

NACIONALNI PROGRAM

Zlatne medalje osvojile:

Rondić Sana, Kalajdžisalihović Manal, Ibrović Asja, Šošević Azra, Mahmutović Tia, Bašić Taida, Mehanović Ena, Redžić Ajša, Selimović Rania, Šeta Nejla, Zahiragić Ajna, Zečić Ismihana, Suljović Tajra, Popara Alma, Hećo Hena, Sejdić Amna, Smajić Ilda i Tahmaz Irma.

Srebrene medalje osvojile:

Duranović Aiša, Aziraj Ema, Krka Nora, Abaz Nora, Mahmutović Ajša, Lipjankić Sajra, Hadžijusufović Lamija, Krunić Dora, Oglečevac Ella i Popara Gana.

Bronzne medalje osvojile:

Lukić Božica i Naimkadić Zana

B - LIGHT PROGRAM

Zlatne medalje osvojile:

Tufekčić Asja, Čelović Lamija, Omerović Nejla, Kapičić Leina, Mušić Esma, Delić Dalal, Mustajbegović Nejra i Agić Ema.

Srebrene medalje osvojile:

Aziraj Nadja, Mešić Merima i Čurić Ena.

Bronzne medalje osvojile:

Skikić Mona, Rondić Kanita i Žerić Lejla

B PROGRAM

Zlatne medalje osvojile:

Dal Aylin, Salčin Naida, Demir Ema, Ižan Teja Kafedžić,Kmetaš Merjem, Vukičević Esma, Jamaković Ajna, Hysenaj Iman, Mahmutović Nadja, Perjan Ejla, Hubanić Tajra, Agović Amila,Koso Nejla, Delić Dalia, Bajraktarević Sajra, Zavišić Andrea i Agić Sarah.

A PROGRAM

Zlatne medalje osvojile:

Glavinić Sara, Opardija Nađa, Zorlak Daira, Hadžiahmetović Lamija, Bulbulušić Iman, Tandir Asja, Omerović Henna, Kalajdžisalihović Uma, Mirjanić Sara, Ćorović Zana, Gusinac Šejla, Spahić Ejna, Jamaković Ajša (višeboj), Jamaković Ajša (obruč), Jamaković Ajša (čunjevi), Kepeš Aida (obruč), Avdaković Tajra (lopta), Avdaković Tajra (višeboj), Hodžić Amila (višeboj), Hodžić Amila (obruč), Hodžić Amila (čunjevi) i Šupić Hanan (lopta).

Srebrene medalje osvojile:

Šupić Hanan (višeboj), Šupić Hanan (obruč), Avdaković Tajra (obruč), Kepeš Aida (čunjevi), Kepeš Aida (višeboj) i Malešević Sara (lopta).

Bronzne medalje osvojile:

Malešević Sara (višeboj), Malešević Sara (obruč) i Kepeš Aida (višeboj)

REZULTATI TAKMIČENJA U GRUPNIM VJEŽBAMA

TAKMIČENJE ODRŽANO 19.03. 2022.GODINE

ZLATNE MEDALJE OSVOJILE SLJEDEĆE TAKMIČARKE:

BUBAMARICE: Duranović Aiša, Rondić Sana, Turkušić Ajša Nur, Glavinić Sara, Kalajdžisalihović Manal, Klinac Ema, Žigo Iman, Mahmutović Ajša, Mahmutović Ajna, Hasanović Esma, Košuta Dalal, Halvadžija Ejna, Ćustović Esma, Salkanović Ida, Zukić Ejna, Alihodžić Džejla, Dervišević Ena i Kurtović Emina.

PRINCEZE: Zorlak Daira, Hadžiahmetović Lamija, Tandir Asja, Tufekčić Asja, Salčin Naida, Dal Aylin, Aziraj Ema, Aziraj Nadja, Mujčinović Una, Šošević Azra, Krka Nora, Abaz Nora, Opardija Nađa, Sivac Lamija i Mahmutović Ajša.

ŠPANJOLKE: Mahmutović Nadja, Krunić Dora, Zahiragić Ajna, Kapičić Leina, Mušić Esma, Vukičević Esma, Mahmutović Tia, Redžić Ajša, Košuta Berna, Bašić Taida, Bašić Amna, Perjan Ejla i Čurić Ena.

MAŠNICE: Kalajdžisalihović Uma, Žerić Lejla, Rondić Kanita, Bulbulušić Iman i Ćelović Lamija.

INDIJSKI PLES: Spahić Ejna, Čorović Zana, Gusinac Šejla, Jamaković Ajna, Hysenaj Iman i Mirjanić Sara.

2009. GODIŠTE – OBRUČEVI: Jamaković Ajša, Malešević Sara, Agović Amila, Hubanić Tajra, Gusinac Šejla i Šupić Hanan.

JUNIORKE - LOPTE: Jamaković Ajša, Avdaković Tajra, Šupić Hanan, Kepeš Aida i Malešević Sara .

TRIO: Suljević Tajra, Zečić Ismihana i Mehanović Ena.

DUO: Ćorović Zana i Spahić Ejna

DUO: Avdaković Tajra i Kepeš Aida.

MISSICE  ŠARMA NA XIX “OLIMPIK KUPU 2022”

Sejdić Amna, Smajić Ilda, Delić Dalal, Mustajbegović Nejra, Vukičević Esma, Kmetaš Merjem, Ćorović Zana, Hodžić Amila i Glavinić Sara.

NAGRAĐENE JUNIORKE I SENIORKE KLUBA ZA DUGOGODIŠNJE POVJERENJE , PREDANOST KLUBU I POSTIGNUTE REZULTATE:

Agić Ema, Agić Sarah, Agović Amila, Alibašić Merjem, Avdaković Tajra, Bajraktarević Sajra, Begić Sarah, Čaušević Hanan, Delić Dalia, Hećo Hena, Hodžić Amila, Hubanić Tajra, Jamaković Ajša, Kepeš Aida, Kos Nejla, Malešević Sara, Meholjić Ena, Mustajbegović Nejra, Popara Alma, Sejdić Amna, Smajić Ilda, Agić Sarah, Agović Amila, Šupić Hanan, Tahmaz Irma, Trogrlić Anja i Zavišić Andrea.

HVALA TRENERICAMA: D.Paši, M.Eni, H.Amili , B.Sarah, G.Hidajeti  i roditeljima koji su pomogli u organizaciji takmičenja.

Hvala klubovima KRG “Arabesque”, KRG “Victoria”, KRG “Želejzničar”, KRG “Bubamara”, KRG “Allegro” i klubu organizatoru KRSG “Olimpiku” koji su uzeli učešće na našem takmičenju