Raspored treninga

RASPORED TRENINGA PO GRUPAMA ( Raspored će važiti od sutra, 12.10.2019.godine):

GRUPA 1:

Ponedjeljak od 19:30 do 22:00 (Peta gimnazija)

Srijeda 19:00 do 22:00 (Peta gimnazija)

Četvrtak 17:30 do 19:00 ( OŠ Fatima Gunić)

Subota 19:00 do 22:00 ( OŠ Fatima Gunić)

GRUPA 2:

Ponedjeljak od 17:00 do 19:30 (Peta gimnazija)

Srijeda 19:00 do 20:30 (Peta gimnazija)

Četvrtak 17:30 do 19:00 ( OŠ Fatima Gunić)

Subota 19:00 do 22:00 ( OŠ Fatima Gunić)

GRUPA 3:

Ponedjeljak od 17:00 do 19:30 (Peta gimnazija) ili od 17:30 do 19:00 ( OŠ Fatima Gunić)

Utorak od 19:30 do 21:00 (Peta gimnazija)

Srijeda od 15:00 do 17:30 (Peta gimnazija)

Četvrtak od 17:00 do 19:30 (Peta gimnazija) ili od 17:30 do 19:00 ( OŠ Fatima Gunić)

Subota od 19:00 do 22:00 (OŠ Fatima Gunić)

GRUPA 4:

Ponedjeljak od 17:00 do 19:30 (Peta gimnazija) ili od 17:30 do 19:00 ( OŠ Fatima Gunić)

Utorak od 15:00 do 17:30 (Peta gimnazija)

Srijeda od 15:00 do 17:30 (Peta gimnazija)

Četvrtak od 19:30 do 21:00 (Peta gimnazija) ili od 17:30 do 19:00 ( OŠ Fatima Gunić)

Petak od 19:30 do 22:00 (Peta gimnazija)

Subota od 09:00 do 12:00 (Peta gimnazija) ili subota od 19:00 do 22:00 (OŠ Fatima Gunić)

GRUPA 5:

Ponedjeljak od 17:00 do 19:30 ( OŠ Fatima Gunić)

Utorak od 19:30 do 22:00 (Peta gimnazija)

Srijeda od 15:00 do 17:00 (Peta gimnazija)

Četvrtak od 19:30 do 22:00 (Peta gimnazija)

Petak 16:00 do 19:30 (Peta gimnazija)

Subota od 09:00 do 12:00 (Peta gimnazija) ili subota od 19:00 do 22:00 (OŠ Fatima Gunić)

Nedjelja od 15:00 do 18:00 (Peta gimnazija)

RASPORED TRENINGA ZA 2018/2019. GODINU

Raspored je fleksibilan u smislu pridržavanja istog. Zbog različitih smjena u školama i zauzetosti roditelja poslovnim obavezama takmičarkama je dozvoljeno opravdano odstupanje od rasporeda. Broj sedmičnih treninga u odnosu na takmičarske programe:

B light program 2 x sedmično po 90 minuta + 1 trening u trajanju od 3 sata i obavezan trening nedjeljom ( 2 sata) po godištima

B program 4 x sedmično po 90 minuta + 1 trening u trajanju od 3 sata i obavezan trening nedjeljom ( 2 sata) po godištima

A program – svi ponuđeni treninzi. Od polovine oktobra A program će imati i dodatne jutarnje treninge treninge od 08:00 do 10:00. Raspred će biti pravovremeno oglašen.

PONEDJELJAK :

O.Š. „Fatima Gunić“ (Alipašino polje)

Od 17:30 do 19:00 grupa Amile Hodžić

Od 17:30 do 19:00 sve grupe i svi programi Hidajete Glavinić

19:30 do 22 00 JU “Peta gimnazija “ – Dobrinja

UTORAK:

JU „Peta gimnazija“ i gimnazija „Dobrinja“:

17:00 do 19:30 B program stariji uzrast

19:30 do 21:00 grupa Amile Hodžić (velika sportska dvorana)

19:30 do 22:00 A program (velika sportska dvorana), B program mlađi uzrast

SRIJEDA:

JU „Peta gimnazija“ i gimnazija „Dobrinja“:

17:00 do 19:30 B program mlađi uzrast

19:30 do 22:00 JU „Peta gimnazija“ i gimnazija „Dobrinja“

ČETVRTAK:

O.Š. „Fatima Gunić“ (Alipašino polje)

Od 17:30 do 19:00 grupa Amile Hodžić

Od 17:30 do 19:00 grupa sve grupe i svi programi Hidajete Glavinić

JU „Peta gimnazija“ i gimnazija „Dobrinja“:

19:30 do 21:00 B program stariji uzrast

19:30 do 21:00 grupa Amile Hodžić

19:30 do 22:00 A program i B program mlađi uzrast

PETAK:

JU „Peta gimnazija“ i gimnazija „Dobrinja“:

17:00 do 19:30 B light program i B program mlađi uzrast

19:30 do 22:00 A program

SUBOTA:

JU „Peta gimnazija“ i gimnazija „Dobrinja“:

Od 10:00 do 14:00 A program i B program stariji uzrast (velika sportska dvorana)

17:00 do 21:00 A program B program mlađi uzrast (Velika sportska dvorana)

NEDJELJA:

JU „Peta gimnazija“ i gimnazija „Dobrinja“

Od 10:00 do 12:00 2010., 2011. i 2012.godište i mlađe

Od 12:00 do 14:00 2009. i 2008.godište

Od 14:00 do 16:00 2007 godište i starije